Důsledky nehody na silnici děsí rodinu dvouletého chlapce

Houston, Texas (KTRK) – Dvouletý chlapec stále leží v nemocnici se zraněním mozku poté, co byl před více než týdnem vyhozen z vozidla, sdělila jeho rodina. Juan Suarezova prababička ho odvezla domů po Hirsch Road na severovýchodě Houstonu ráno 30. ledna.

Svědectví získané výhradně televizní stanicí Eyewitness News ukazuje, že když dosáhli křižovatky s Laura Koppe Road, bílý pickup truck projel na červenou a narazil do rodinného auta. Rodina chlapce tvrdí, že vyletěl do příkopu, i když je obtížné to rozeznat ve videu.

Jeho matka Michelle Hernandezová řekla: “Byla jsem jako: ‘Bože, prosím. Dej mu, prosím, ať to dokáže. Dej mu, prosím, ať to dokáže.'” Hernandezová řekla, že její syn byl léčen kvůli zraněním mozku a zlomené paži. Tento týden byl propuštěn z jednotky intenzivní péče, ale pravděpodobně bude potřebovat intenzivní terapii, než bude schopen znovu chodit.

Jeho prababička se vrátila domů s několika zlomenými žebry a páteří.

V bezpečnostním videu lze vidět, jak truck vrazí do rodinného auta a to posléze do školního autobusu. Truck se začne točit bez kontroly, než řidič a spolujezdec vylezou z levé strany a začnou utíkat.

“Hernandezová říkala: “Nestavili se, aby poskytli pomoc nebo cokoliv.”

Policie dorazila během několika sekund.

Rodinný právník Richard Nguyen zaslal Eyewitness News prohlášení, ve kterém se čte: “Pachatelé, kteří způsobili tuto vážnou autonehodu, byli pronásledováni bezpečnostními složkami se skutečně vysokou rychlostí… Je nutné důkladně zkontrolovat politiky a postupy týkající se možnosti pronásledování zločinců v rámci vysokorychlostního policejního pronásledování.”

Policejní oddělení v Houstonu Eyewitness News řeklo, že nepronásledovali truck, ale uvedli, že policista viděl, jak projel na červenou před nehodou a možná se ho pokusil zastavit.

HPD uvedlo, že aktivně pracuje na identifikaci řidiče a spolujezdce.

Chci, aby za to zaplatili,” řekla babička chlapce Ana Torresová. “Můj chlapeček už možná nebude stejný, ale doufáme v Boha, že jej úplně uzdraví.”

Rodina zahájila kampaň na GoFundMe na pokrytí lékařských výloh: https://www.gofundme.com/f/the-suarez-family-medical-expenses-more.

Často kladené otázky (FAQ)

1. Jaké zranění utrpěl dvouletý chlapec?
– Dvouletý chlapec utrpěl zranění mozku a zlomenou paži.

2. Co se stalo s rodinným autem?
– Bílý pickup truck narazil do rodinného auta, které následně narazilo do školního autobusu.

3. Co se stalo s řidičem a spolujezdcem pickup trucku?
– Řidič a spolujezdec pickup trucku utekli z místa nehody.

4. Jaký je stav dvouletého chlapce nyní?
– Chlapec je stále hospitalizován se zraněním mozku. Byl propuštěn z jednotky intenzivní péče, ale pravděpodobně bude potřebovat další intenzivní terapii, než bude schopen znovu chodit.

5. Jakou kampaň zahájila rodina?
– Rodina zahájila kampaň na GoFundMe, aby pokryla lékařské výlohy.

Definice klíčových pojmů:
– Zranění mozku: Poškození mozku způsobené vnějšími silami, které může mít vážné dopady na funkce mozku.
– Intenzivní péče: Speciální oddělení nemocnice, kde jsou poskytovány pokročilé a specializované lékařské a ošetřovatelské výkony pro pacienty se závažnými zdravotními problémy.
– GoFundMe: Internetová platforma pro shromažďování finančních prostředků pro různé účely.

Doporučené odkazy:
1. Zahájená kampaň na GoFundMe