Emma Watson Zažila Střet s Policií kvůli Nelegálně Zaparkovanému Autu

Na úterý měla herečka Emma Watson krátké setkání s policií ve Warwickshiru poté, co jí bylo odtaženo nelegálně zaparkované auto. Hvězda filmu Harry Potter se zřejmě bavila s matkou Jacqueline a přáteli v hospodě v Stratford-upon-Avon, zatímco její modrá Audi blokovala manažera pizzerie Red Hot Mamma naproti ulici. Podle deníku The Sun potřebovala Watson zaplatit parkovací lístek pro tuto oblast a na místě, kde zastavila, visel visel značka “zákaz parkování” přímo u parkoviště.

Watson se od května loňského roku neohlašovala na Twitteru a v posledních letech jen zřídka přispívala na sociální média. Přestože to byla bezpochyby stresující situace, v pátek se Watson na sociálních médiích š jokingly vyjádřila k události.

“Stále hledání parkování ve Stratfordu upon Avon,” napsala. “Prodejce Benátek je dobrý, pokud ještě dostanete lístky.”

Poté označila Royal Shakespeare Company, která představovala show, kterou si v té oblasti při události prohlížela.

Podle manažera pizzerie událost popsal MailOnline: “Hledání řidiče po dobu tří a půl hodiny bylo to poslední, co jsem potřeboval po 12hodinové směně. Auto zaparkovalo před naší bránou, která je nevhodně místo k parkování.”

Dodává: “Když ale policie začala její auto odvážet, vyběhla z hospody a křičela: ‘To je moje auto, to je moje auto!'”.

Další svědek uvedl: “Emma byla dost naštvaná, že jí auto odvážejí, přiběhla k papírovému autu a hádala se s řidičem kamionu, ale on na to neměl zájem. Řekl jí, že auto bude umístěno ve skladišti, podepsal pár dokumentů a odvezl auto… Emma byla se svou matkou, která to celé sledovala na ulici.”

Warwickshire Police potvrdila příběh s tím, že: “Byla nahlášena modrá Audi S3, která blokovala jednu ze vjezdů a zabraňovala dvěma autům na High Street poblíž křižovatky se Sheep Street ve Stratfordu. Nahlášení bylo provedeno v 21:42 a auto bylo odvezeno do skladiště v 22:21. Nebyl nahlášen žádný zločin.”

Watsonovi údajně účtovali 192 liber za vyzvednutí vozu a o 26 liber více za každý den, kdy bylo ve skladišti.

Často kladené otázky (FAQ) založené na hlavních tématech a informacích prezentovaných v článku:

1. Proč bylo auto herečky Emmy Watson odtaženo?
Emma Watson nelegálně zaparkovala své modré Audi, které blokovalo vjezd a zamezovalo dvěma dalším vozidlům na High Street ve Stratfordu-upon-Avon.

2. Kdy se to stalo?
Incident se stal v úterý, ale byl nahlášen policii v 21:42 a auto bylo odvezeno do skladiště o 39 minut později.

3. Jaké důsledky to má pro Emmu Watson?
Watsonovi účtovali 192 liber za vyzvednutí jejího vozu a navíc 26 liber za každý den, kdy bylo auto ve skladišti.

4. Jak reagovala Emma Watson na událost?
Na sociálních médiích se Watson vyjádřila ke svému hledání parkovacího místa ve Stratfordu-upon-Avon. Označila také Royal Shakespeare Company, která měla v té oblasti show.

5. Jaká byla reakce ostatních svědků?
Podle jednoho svědka Emma byla rozčílená, když jí odváželi auto, a hádala se s řidičem kamionu. Další svědek popsal, jak Watson vyběhla z hospody a křičela, že to je její auto.

6. Jaký je význam značky “zákaz parkování”?
Podle deníku The Sun na místě, kde Watson zaparkovala, visela značka “zákaz parkování”, což naznačuje nevhodnost místa pro parkování.

Doporučené související odkazy k hlavní doméně (nikoli podstránkám):
Royal Shakespeare Company
Warwickshire Police