Existuje nebezpečné místo v East Hamptonu, kde auta často narazí na hotel

Pro majitele hotelu v East Hamptonu je to opravdu noční můra. Auta se neustále srazí do přední části hotelu. Za posledních deset let to již událo neuvěřitelných osmkrát. Jennifer Lilja, generální ředitelka hotelu, se vůbec nediví, že se takové nehody stále opakují.

Poslední nehoda se stala nedávno, kdy auto vjelo přímo do předsíně historického hotelu Hedges Inn. Ačkoli hotel leží asi 75 yardů od křižovatky, přímo v cestě každému vozu, který omylem pokračuje rovně.

Místní úředníci v East Hamptonu se po této poslední nehodě snaží nalézt řešení. Zatím jsou k dispozici pouze různé varování v podobě postavených rumblových pásků. V období denního provozu a během rušného letního období Hamptons je rychlost omezena dopravou a nehodností. Avšak v noci je to jiný příběh.

“Chceme spolupracovat s vlastníky a nechat toto místo opravit, samozřejmě před sezónou,” uvedl starosta East Hamptonu, Jerry Larsen.

Starosta Larsen řekl, že změny na Route 27, která je státní silnicí, vyžadují schválení Newyorského státního úřadu pro dopravu. Nyní navíc nově najatá inženýrská skupina pracuje na tom, jak zastavit vozidla, aby nejezdila přes zahradu a do budovy.

Je jasné, že bezpečnost návštěvníků a personálu hotelu je prioritou. Místní úředníci v East Hamptonu jsou odhodláni nalezením řešení zlepšit situaci a zabránit dalším nehodám, které by mohly mít vážné následky.

Mimořádné úsilí, které je vedené na velmi frekventované trase, ukazuje, jak důležitá je bezpečnost silničního provozu. Je tedy otázkou času, kdy bude nalezeno efektivní řešení, které ochrání návštěvníky a majetek hotelu v East Hamptonu.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kolikrát se staly nehody před hotelem Hedges Inn v East Hamptonu za posledních deset let?
Odpověď: Za posledních deset let se před hotelem Hedges Inn v East Hamptonu stalo osm nehod, kdy auta narazila do přední části hotelu.

2. Proč se nehody opakují a stále narazí auta do přední části hotelu?
Odpověď: Hotel se nachází přímo v cestě každému vozu, který omylem pokračuje rovně, a není adekvátně upozorněn na existenci hotelu.

3. Jaké opatření se zatím provedly k řešení tohoto problému?
Odpověď: Zatím byly postaveny rumblové pásky s varováním, ale v noci to není dostatečné. Místní úředníci v East Hamptonu plánují spolupracovat s vlastníky hotelu a před začátkem sezóny udělat potřebné opravy na místě.

4. Kdo je zodpovědný za provedení změn na silnici Route 27?
Odpověď: Změny na silnici Route 27 vyžadují schválení Newyorského státního úřadu pro dopravu. Pracuje se na tom, jak zastavit vozidla, aby nejezdila přes zahradu a do budovy.

5. Jaký je cíl místních úředníků v East Hamptonu?
Odpověď: Cílem místních úředníků v East Hamptonu je zlepšení bezpečnosti návštěvníků a personálu hotelu a zabránění dalším nehodám v budoucnosti.

Definice klíčových pojmů:

1. East Hampton – Město na východním konci Long Islandu v americkém státě New York.
2. Hotel Hedges Inn – Historický hotel nacházející se v East Hamptonu.
3. Rumblové pásky – Pásy s nerovnostmi na silnici, které mají za cíl upozornit řidiče na nebezpečná místa nebo změnu situace na silnici.

Navrhované webové odkazy:

1. easthamptonvillage.org – oficiální webová stránka obce East Hampton
2. hedgesinn.com – oficiální webová stránka hotelu Hedges Inn
3. dot.ny.gov – webová stránka Newyorského státního úřadu pro dopravu, kde se mohou získat další informace o prováděných změnách na silnici Route 27.