Florida žena ukradla policejní vůz a zavinila smrt 3 lidí

Florida žena ukradla policejní vůz a následně vedla úřady na honičku při vysoké rychlosti, která skončila srážkou s protijedoucím provozem – výsledkem bylo její vlastní smrt a smrt dvou dalších osob ve čtvrtek.

Policista Chris Witte reagoval na “podezřelý incident”, ve kterém žena, později identifikovaná jako Kendra Booneová, 33 let, prý se pokoušela ukrást klíče od starší ženy v nákupním centru ve městě Silver Springs, podle informací od Marionského okresního šerifa.

Booneová vpadla do vozidla zástupce šerifa, které bylo zapnuté a s klíčem v zapalování, přes otevřené okno na straně spolujezdce a okamžitě se posadila za volant, jak ukazuje video z policejní kamery.

Booneová utekla v ukradeném policejním vozidle na východní dálnici 40 na několik mil, zatímco další zástupci dorazili a pronásledovali ji, řekl šerif Woods.

Mezitím, co se pokoušela předjet nákladní automobil na dálnici, udržovala se na pravém odstavném pruhu. Když se vrátila na silnici, ztratila kontrolu nad vozem, přejela dvojitou přerušovanou čáru a narazila čelně do černého pick-upu, uvedl šerif.

Když policisté dorazili na místo nehody, žena a tři cestující v pick-upu byli bez známek života. Booneová a dva cestující, 73letý řidič a 72letá žena z Waterloo v Jižní Karolíně, byli vyhlášeni za mrtvé na místě. Třetí osoba byla s kritickým zraněním převezena do místní nemocnice, uvedl šerif.

Booneová, která byla nedávno propuštěna z vězení, má za sebou dlouhou kriminální historii. Má na svém kontě 13 obžalob za závažné zločiny a 9 obžalob za přestupky. Byla odsouzena za dva přestupky, řekl šerif.

Navíc byla Booneová zatčena třikrát v Marionském okrese mezi lety 2020 a 2021. Za svůj poslední zatýkání byla odsouzena v Marionském okrese a v roce 2022 dostala dva roky vězení.

Pokud by soud nařídil, aby její trest počal až po skončení dvouletého trestu v Marion County, stále by byla ve vězení. Lokální zpravodajský portál 352 Today uvedl, že byla propuštěna z vězení v posledních týdnech.

Šerif Woods jednoznačně prohlásil, že za odcizený vůz nese nulovou vinu našemu zástupci.

“Můj zástupce neudělal vůbec nic špatného”, řekl a dodal, že politiky ponechávání policejních vozidel zapnutých “nejsou nic platné”, když byl dotázán novinářem.

Časté otázky (FAQs) založené na hlavních tématech a informacích představených v článku:

1. Kdo ukradl policejní vůz a vedl úřady na honičku?
– Žena z Floridy zvaná Kendra Booneová (33 let).

2. Jaká byla konečná tragická událost spojená s honičkou a co bylo jejím výsledkem?
– Kendra Booneová se srazila s protijedoucím provozem, což vedlo k její vlastní smrti a smrti dvou dalších osob.

3. Jak bylo vozidlo získáno zástupcem šerifa?
– Kendra Booneová vpadla do vozidla zástupce šerifa, které bylo zapnuté a s klíčem v zapalování, přes okno na straně spolujezdce.

4. Jaké bylo kriminální pozadí Kendry Booneové?
– Kendra Booneová má na svém kontě 13 obžalob za závažné zločiny a 9 obžalob za přestupky. Má také dlouhou kriminální historii.

5. Byla Kendra Booneová nedávno propuštěna z vězení?
– Ano, Kendra Booneová byla nedávno propuštěna z vězení v posledních týdnech.

6. Za co byla Kendra Booneová odsouzena ve své poslední obžalobě?
– Kendra Booneová byla odsouzena v roce 2022 na dva roky vězení za svou poslední obžalobu v Marionském okrese.

7. Jak se šerif Woods vyjádřil o odcizeném vozidle?
– Šerif Woods jednoznačně prohlásil, že za odcizený vůz nese nulovou vinu zástupce šerifa. Šerif také uvedl, že politika ponechávání policejních vozidel zapnutých “nejsou nic platné”.

Definice klíčových termínů nebo žargonu použitého v článku:

1. Nákupní centrum: Komplex obchodů a dalších maloobchodních zařízení, zpravidla umístěný v jedné budově nebo v blízkosti sebe.

2. Sheriff: Vyšší úředník v organizaci policie, zodpovědný za udržování zákona a pořádku v určitém okrese nebo jiné oblasti.

3. Dálnice: Silnice určená k rychlé dopravě, obvykle vyhrazená pro motorová vozidla a s minimálním přístupem k chodcům a místní dopravě.

4. Odsouzení: Oficiální výrok soudu, který stanovuje vinu obviněného ze spáchání trestného činu a určuje trest.

Sugerované související odkazy na hlavním doméně (ne na podstránkách) ve formátu název odkazu:

1. Marionský okresní šerif – oficiální webová stránka Marionského okresního šerifa se více informacemi o organizaci.

2. 352 Today – místní zpravodajský portál poskytující aktuální informace o událostech v regionu.