Mladiství lupiči zatčeni poté, co ujeli v odcizeném autě na dálnici

Dva mladiství lupiči, jeden z nich ozbrojený, byli zatčeni poté, co v ukradeném autě ujeli na dálnici Interstate 95 a byli dopadeni na odpočívadle, když se na místě sešly jednotky různých policistických složek, uvedla policie. Incident začal krátce po 16:00 v pátek, kdy policie z Woodbridge informovala o naporu ukradeného vozu Audi do New Havenu, podle zápisku policie z West Havenu.

Poté, krátce před 16:30, mladistvý lupič nastoupil do automobilu Hyundai, do kterého jižnatankovala palivo žena, a ujel pryč, uvedla policie z West Havenu. Žena utrpěla lehká zranění, když se pokusila zastavit krádež, dodala policie z West Havenu.

“Pár minut poté bylo ukradeno černé Cadillac na pumpe Noble Gas Station na Boston Post Road. Opět zatímco jednotlivec natankoval plyn,” uvedla policie z West Havenu ve svém prohlášení.

Cadillac byl podle policie z West Havenu řízen na Saw Mill Road, kde řidič narazil do vozidla před domem na adrese 502 Saw Mill Road, Great Way. Všichni lidé v autě utekli pěšky a “v této chvíli byla do oblasti vyslána každá dostupná jednotka,” uvedla policie z West Havenu ve svém prohlášení.

Policie uvedla, že Audi ukradené z Woodbridge bylo následně spatřeno na Saw Mill Road, kde byli osoby, které byly v Cadillacu, nabrání a hlídkující seržant se pokusil vozidlo zastavit.

Audi však vjelo na dálnici I-95 a bylo řízeno “bez ohledu na veřejnou bezpečnost”, takže seržant ukončil svůj pokus o zastavení vozu, uvedla policie.

Zatímco hlídky a jednotky proti ulicnímu kriminalitě oddělení policie ve West Havenu prováděly vyšetřování série incidentů, personál byl schopen “zjistit, kde se Audi nachází”, uvedla policie.

Audi bylo spatřeno na odpočívadle na jihu dálnice I-95, uvedla policie, a byla požádána o vzájemnou pomoc policie z Milfordu a connecticutská státní policie.

Když společné policejní jednotky dorazily k Audi, řidič se pokusil uprchnout, ale vozidlo bylo zastaveno “stopky”, které nasadili policisté z West Havenu a deflaci všech čtyř pneumatik, uvedla policie. Všichni pasažéři vozu utekli, ale byli později dopadeni, uvedla policie.

Policie uvedla, že byli zatčeni dva 14letí mladíci. U jednoho z nich bylo nalezeno nabité 9mm ruční palné zbraň. Policisté uvedli, že oba mladíci “byli obviněni dle zákonů” a nezveřejnili názvy těchto obvinění.

“Chceme poděkovat policistům z Milfordu a connecticutské státní policii za jejich pomoc,” uvedl seržant Patrick Buturla z West Havenu ve svém prohlášení.

“Chceme také připomenout veřejnosti, aby byla neustále ostražitá ve svém okolí. Prosím, nezapomínejte vypínat motor a nechte klíč v automobilu, abyste neulehčili lupičům podobným těmto,” dodal Buturla.

FAQ:

1. Kdy a kde se stala krádež auta?
Krádež auta se stala v pátek na dálnici Interstate 95.

2. Jakými způsoby byli lupiči zastaveni?
Lupiči byli zastaveni na odpočívadle poté, co byli dopadeni jednotkami různých policistických složek.

3. Jaké zranění utrpěla žena při pokusu o zastavení krádeže?
Žena utrpěla lehká zranění během pokusu o zastavení krádeže.

4. Jakými auty lupiči ujeli?
Lupiči ujeli v automobilech Hyundai a Cadillac.

5. Jaký vybavení bylo nalezeno u jednoho z lupičů?
U jednoho z lupičů byla nalezena nabíjená 9mm ruční palná zbraň.

Definitions:

– Lupiči: Osoby, které provádějí krádeže.

Suggested related links:
Policie České republiky
Ministerstvo vnitra České republiky