Nejdražší luxusní myčka aut na světě

Vyváželi byste 100 000 liber jen za umytí svého superauta? To by byla opravdu exkluzivní služba. Kirkcaldy se může pyšnit společností The Ultimate Shine, která nabízela nejdražší myčku aut na světě. Tato myčka vám ovšem nabídla mnohem více než jen obyčejné umytí.

Paul Wilkins, majitel společnosti, používal tajnou ingredienci získávanou ze stromů v tajné lokalitě v Brazílii. Tato speciální složka byla jedním z hlavních faktorů, proč si zákazníci museli připravit obnos ve výši £100,000. Tato vysoká cena si vyžádala bohaté a slavné majitele vzácných a hodnotných vozidel.

Paul přiznal, že byl požádán, aby poskytl svou luxusní péči také vzácnému vozu Porsche 993 GT2, který má hodnotu okolo £750,000. Jeho zákazníci byli vášniví sběratelé aut s mrazničkami na udržování přesné teploty. Paul byl připraven cestovat kamkoli, aby se dostal k jejich vozidlům.

Celý proces, který trval několik měsíců, začínal dekontaminací karoserie a kol. Následně byla karoserie opakovaně polita a potřena, dokud nebyla perfektně zbavena všech vad. Poté se použil speciální alkoholový čistící prostředek na odstranění jakýchkoli mastných skvrn.

A pak přišla na řadu proslulá Caranuba vosková směs, za kterou Paul zaplatil £65,000. Tento vosk, který pochází z listů palmy nacházející se pouze v severovýchodní části Brazílie, poskytuje ochranu auta proti různým povětrnostním vlivům. Každé auto bylo navíc upraveno dle přání zákazníka.

I přes vysokou cenu za tuto unikátní péči, Paul měl pouze tři zakázky ročně ve výši £100,000. Avšak nabízel také levnější mytí auta za cenu £300.

Bohužel, společnost The Ultimate Shine momentálně již není v provozu. Ale až si necháte vyčistit své luxusní auto zevnitř i zvenčí, sem tam jej můžete odvézt do luxusního parkoviště “Batcave” v Londýně.

Zdroj: [Original Article](https://www.thesun.co.uk/motors/1786329/worlds-most-luxurious-car-wash-could-have-kept-supercar-owners-pride-and-joy-in-excellent-condition-%E2%80%93-but-it-came-with-a-britain-staggering-100000-price-tag/)

FAQ section based on the main topics and information presented in the article:

1. Jaká je cena za mytí auta u společnosti The Ultimate Shine?
– Cena mytí auta u společnosti The Ultimate Shine se pohybuje mezi £100,000 (pro unikátní péči) a £300 (pro levnější mytí auta).

2. Jaká byla hlavní ingredience, kterou používal majitel společnosti pro mytí aut?
– Majitel společnosti používal tajnou ingredienci získávanou ze stromů v tajné lokalitě v Brazílii.

3. Jaká byla hodnota vozu Porsche 993 GT2, který byl taktéž umytý společností The Ultimate Shine?
– Vůz Porsche 993 GT2 měl hodnotu okolo £750,000.

4. Jak dlouho trval celý proces mytí auta?
– Celý proces mytí auta trval několik měsíců.

5. Jaké byly kroky při mytí auta společností The Ultimate Shine?
– Proces začínal dekontaminací karoserie a kol, následně byla karoserie opakovaně polita a potřena. Poté byl použit speciální alkoholový čistící prostředek na odstranění mastných skvrn. Na závěr byla použita proslulá Caranuba vosková směs.

Definitions for key terms used in the article:

1. Karoserie – vnější část vozidla, tedy karoserie, která ji chrání a dává vozu tvar
2. Alkoholový čistící prostředek – látka obsahující alkohol, používaná k odstraňování nečistot
3. Caranuba vosková směs – speciální vosk na bázi palmy, který se používá pro ochranu auta proti povětrnostním vlivům

Suggested related links:
The Ultimate Shine
Batcave Parking