Nepřítomnost studenta způsobila zničení aut na parkovišti v Harrisonburgu

Sophomore Teagan Sloan obdržela textovou zprávu od Policie JMU krátce po 9:10 ráno, ve které se uvádělo, že její auto, zaparkované na studentkém parkovišti R13 naproti Memorial Hall, bylo zničeno dříve téhož pátečního rána. Ředitel komunikace Harrisonburgu, Mike Parks, uvedl, že řidič jedoucí na sever po South High Street ztratil kontrolu nad svým vozidlem kolem 3:37 ráno a odbočil na parkoviště R13. Řidič nejprve narazil do dopravního značení a poté poničil pět zaparkovaných aut, včetně Sloanova vozidla. Parks uvedl, že řidič nebyl studentem, nepil alkohol a nebyl zraněn při této události. JMU PD řidiče obvinila z nedodržování kontroly nad vozidlem.

Sloanová řekla, že přečetla textovou zprávu JMU PD v 10 hodin ráno a brzy poté se vydala na parkoviště. Uvedla, že tam bylo „toho spousta“, co způsobilo kolizi, včetně registrační značky řidiče. Po příjezdu na parkoviště Sloanová hovořila s dvěma důstojníky JMU PD, kteří popsali, co se stalo, a uvedli, že registrační značka odhalila totožnost řidiče. „Vysvětlili, jak auta byla postavena a jak byla zasažena, a že šlo o situaci s odjíždějícím řidičem,“ uvedla Sloanová. „Moje auto bylo pravděpodobně páté auto, které bylo zasaženo a mezi dvěma dalšími auty uvízlo.“ Sloanová uvedla, že důstojníci byli „velmi ochotní“ a její vozidlo bylo následně odstraněno její pojišťovací společností.

„Snažím se soustředit na to, že to mohlo být mnohem horší,“ řekla Sloanová. „Jsem ráda, že nikdo nebyl zraněn.“

Často kladené otázky (FAQ):

1. Co se stalo s vozem Teagan Sloanové?
Odpověď: Vozidlo Teagan Sloanové bylo zničeno, když nedodržel řidič kontroly nad vozidlem a narazil do jejího auta stejně jako dalších pěti vozidel na parkovišti.

2. Jaké byly důsledky této události?
Odpověď: Žádný z řidičů nebyl zraněn. Vozidla byla poškozena a způsobena byla i škoda na dopravních značkách.

3. Kdo je zodpovědný za tuto událost?
Odpověď: Řidič, který ztratil kontrolu nad vozidlem a narazil do vozidel na parkovišti, je odpovědný za tuto událost. Nebyl studentem a nebyl pod vlivem alkoholu.

4. Jaké kroky podnikla JMU PD (Policie JMU) po této události?
Odpověď: JMU PD obvinila řidiče z nedodržování kontroly nad vozidlem.

5. Co udělala Teagan Sloanová poté, co dostala textovou zprávu od JMU PD?
Odpověď: Teagan Sloanová se vydala na parkoviště, kde hovořila s dvěma důstojníky JMU PD, kteří jí vysvětlili, co se stalo. Její vozidlo bylo odstraněno její pojišťovací společností.

Definice klíčových termínů:
– Policie JMU: Policie James Madison University (JMU) je univerzitní policie, která je zodpovědná za bezpečnost a spravedlnost na kampusu JMU.
– Kontrola nad vozidlem: Schopnost řidiče udržet plnou kontrolu nad vozidlem a bezpečně jej ovládat.

Soustředila se na to, že to mohlo být mnohem horší, že nikdo nebyl zraněn.