Nová e-hailing služba Enviable Transport od Obiho Cabany zlepší dopravu v Abuji

Obinna Iyiegbu, známý jako Obi Cubana, nedávno představil novou e-hailingovou službu Enviable Transport v nigerijském hlavním městě Abudži. Společnost Enviable Motors, kterou vlastní Obi Cubana, spolupracuje s CIG Motors na svých vysoce kvalitních elektrických vozidlech (EV).

Enviable Transport rozšiřuje svůj vozový park o dalších sto hybridních elektrických vozidel (EV) s cílem poskytovat obyvatelům Abudže pohodlná, ekonomická a bezpečná taxikářská a logistická řešení. Tento krok jasně ukazuje, že společnost je odhodlána přispět k lepší dopravní infrastruktuře v území.

Během slavnostního odhalení zdůraznil Obi Cubana, že Enviable Transport je zavázán k rozvoji bezpečného dopravního systému a že vytvoření společnosti je v souladu s progresivním vizí správy Federálního capitálního území (FCT) pod vedením čestného ministra Nyesom Wike. Společnost také potvrdila svou snahu o nabídku efektivních, dobře strukturovaných a bezpečných dopravních alternativ v Abudže s cílem omezit kriminální aktivity spojené s městskou dopravou.

Spolupráce s CIG Motors, majiteli značek GAC Motors a WULING EV, umožnila Enviable Transportu představit svůj nový vozový park zcela elektrických vozidel. Tento krok společnost zařadil mezi přední konkurenty v oboru, který představuje svůj vozový park 100% elektrických vozidel ve velkých městech. Tím Enviable Transport naplňuje svůj ambiciózní plán na rok 2024, který zahrnuje podporu ekologické udržitelnosti a poskytování cestujícím čistšího dopravního prostředku.

Nový taxikářským appem se v Nigérii rozproudila konkurence na trhu s ride-hailingem. E.F. Network Limited nedávno představil svůj nový projekt Gab Taxi, který si klade za cíl zpřetrhat monopol etablovaných gigantů jako je Bolt, Uber a Taxify. Gab Taxi představuje novou éru konkurence na trhu s taxikářskými službami. Na projektu Gab Taxi pracovalo více než 30 místních softwarových inženýrů, kteří se zaměřili na jeho vývoj. Společnost plánuje přitáhnout zákazníky pomocí lákavých nabídek a stát se tak oblíbenou volbou mezi nigerijskými uživateli.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Co je Enviable Transport?
Enviable Transport je e-hailingová služba představená Obi Cubanou v Abudži, Nigérii. Společnost poskytuje pohodlná, ekonomická a bezpečná taxikářská a logistická řešení obyvatelům Abudže.

2. Jaký je vůzový park Enviable Transport?
Společnost rozšířila svůj vozový park o 100 hybridních elektrických vozidel (EV).

3. Jaká je spolupráce mezi Enviable Motors a CIG Motors?
Enviable Motors spolupracuje s CIG Motors, která poskytuje vysoce kvalitní elektrická vozidla (EV) pro vozový park Enviable Transport.

4. Jaké jsou cíle Enviable Transport?
Cílem Enviable Transport je poskytovat obyvatelům Abudže pohodlná, ekonomická a bezpečná taxikářská a logistická řešení a přispět k lepší dopravní infrastruktuře v oblasti.

5. Jakou roli hraje Obi Cubana ve společnosti Enviable Transport?
Obi Cubana je vlastník společnosti Enviable Motors a byl hlavním hybatelem při založení Enviable Transport. Jeho snahou je vytvořit bezpečný dopravní systém v souladu s progresivní vizí správy Federálního capitálního území (FCT).

Definice klíčových pojmů:

1. E-hailingová služba – Služba umožňující objednávání a hledání taxislužby pomocí mobilní aplikace.

2. Elektrický vůz (EV) – Vůz poháněný elektromotorem, který využívá elektřinu místo benzínu nebo motorové nafty jako zdroje energie.

3. Hybridní elektický vůz – Vůz, který kombinuje elektromotor s tradičním spalovacím motorem a využívá oba zdroje energie.

Sugerované relevantní odkazy:

1. Enviable Motors – Webová stránka společnosti Enviable Motors, která vlastní Enviable Transport.

2. CIG Motors – Oficiální webová stránka společnosti CIG Motors, poskytujícího elektrická vozidla (EV).

3. Bolt – Webová stránka společnosti Bolt, jednoho z etablovaných gigantů v oblasti e-hailingových služeb.

4. Uber – Webová stránka společnosti Uber, jednoho z etablovaných gigantů v oblasti e-hailingových služeb.