Philadelphský hotovostní rozvoz od společnosti Carvana přetéká úspěchy

Společnost Carvana, online prodejce ojetých automobilů známý svými obřími prodejními automaty, nyní nabízí philadelphským zákazníkům možnost objednat si auto a nechat si ho doručit domů během několika hodin. Jedná se o nový pilotní program, který dává zákazníkům možnost využít výběru a pohodlí nakupování u Carvany a zároveň si užít okamžitého uspokojení z rychlého doručení vozidla až ke dveřím.

Od příchodu společnosti Carvana do Filadelfie v roce 2017 měli zákazníci možnost doručení vozidla objednaného online následující den, pokud žili ve vzdálenosti 50 mil od centra města. V roce 2018 pak společnost otevřela svůj “prodejní automat” ve Fishtownu, skleněnou věž, která byla naplněna auty na prodej, a zákazníci si zde mohli vyzvednout vozidlo, které si předtím zakoupili online.

Program doručení vozidel téhož dne byl spuštěn 10. ledna a je dostupný pro zákazníky ve vzdálenosti přibližně 100 mil od centra města. V den spuštění programu byly prodány dva vozy, které byly doručeny do domovů během sedmi hodin, uvedl Alan Kibler, ředitel strategie a analytiky společnosti Carvana.

Podle Kiblera umožňuje doručení vozidel téhož dne společnosti Carvana soutěžit s tradičními prodejci automobilů. Je to jedna z mála konkurenčních výhod, kterou kamenné prodejny automobilů mají oproti online zážitku. Společnost Carvana umožňuje zákazníkům nakupovat auto na jednom místě, místo toho, aby museli navštívit různé prodejny automobilů.

Provozovatelé Carvany jsou schopni tak rychle doručit vozy zákazníkům v oblasti Filadelfie díky svému centrálnímu místo pro předělávání aut v Delanco, New Jersey, kde dochází k přípravě ojetých vozů k dalšímu prodeji. Zákazníci si mohou vybírat z přibližně 2 000 vozidel ve službě doručení téhož dne. Pokud zákazník chce auto, které není k dispozici v místním centru, společnost Carvana může ještě dodání zprostředkovat z jiného centra v zemi, což však přidá časové prodlevy do okna doručení.

Carvanin doručovací systém téhož dne byl spuštěn v Arizoně loni a rozšířil se na státy jako Ohio, Indiana, Severní Karolína, Georgie a Texas. Nejoblíbenějšími vozy prodávanými tímto systémem v Philadelphii od spuštění v lednu byly Chevrolet Malibu, Nissan Rogue a Jeep Compass.

Časté otázky (FAQ) na základě hlavních témat a informací uvedených v článku:

1. Jaký nový pilotní program nabízí společnost Carvana philadelphským zákazníkům?
– Společnost Carvana nyní nabízí zákazníkům možnost objednat si auto a nechat si ho doručit domů během několika hodin.

2. Jaké možnosti měli zákazníci v předchozích letech?
– Zákazníci měli možnost doručení vozidla následující den, pokud žili ve vzdálenosti 50 mil od centra města. Mohli si také vyzvednout vozidlo v prodejním automatu ve Fishtownu.

3. Kdy byl spuštěn program doručení vozidel téhož dne v Philadelphii?
– Program byl spuštěn 10. ledna.

4. Jaký je hlavní důvod spuštění tohoto programu?
– Společnost Carvana tímto programem chce soutěžit s tradičními prodejci automobilů a poskytnout zákazníkům okamžité uspokojení z rychlého doručení vozidla.

5. Jaký je hlavní konkurenční výhoda, kterou má Carvana oproti kamenným prodejnám automobilů?
– Carvana umožňuje zákazníkům nakupovat auto na jednom místě, místo toho, aby museli navštívit různé prodejny automobilů.

6. Jaký je důvod rychlosti doručování vozidel v oblasti Filadelfie?
– Rychlost doručování je zajištěna díky centrálnímu místu pro předělávání aut v Delanco, New Jersey, kde probíhá příprava ojetých vozů k prodeji.

7. Kolik vozidel je zákazníkům k dispozici ve službě doručení téhož dne?
– Zákazníci si mohou vybírat z přibližně 2 000 vozidel.

8. Kde byl tento doručovací systém již spuštěn?
– Doručovací systém Carvana byl již spuštěn v Arizoně, Ohii, Indianě, Severní Karolíně, Georgii a Texasu.

9. Jaké vozy byly od spuštění tohoto systému nejoblíbenějšími v Philadelphii?
– Nejoblíbenějšími vozy prodávanými v Philadelphii byly Chevrolet Malibu, Nissan Rogue a Jeep Compass.

Pro definition klíčových termínů a odborného žargonu užitého v článku prosím použijte použijte překladač.