Řidič jdoucí po směru na opačnou stranu byl ve vězení

BEND, Oregon (KTVZ) – Jedna malá záhada vyvolala mnoho otázek a žertů. Neobvykle zaparkované auto na Wall Street v centru Bendu zůstalo celý víkend na místě a nebylo odtahováno až do pondělí, kdy ho vandalové bohužel pomalovali.

Tato bizarnost ve Wall Street také vyvolala frustraci u řidičů hledajících parkovací místo, ale odpovědi, které přišly v pondělí, už vůbec nebyly vtipné, ale smutně známé: zatčení a uvěznění řidiče, který jel po opačném směru pod vlivem alkoholu.

Předtím bylo na Bend Subreddit zveřejněno několik fotek, které vyvolaly dlouhé vlákno komentářů, z nichž mnohé byly vtipné, jednu dokonce označila bílý Subaru Outback jako “nová maskota Bendu”. Mnoho lidí se divilo, jak dlouho to bude trvat, než bude auto městem odstraněno.

Po několika parkovacích pokutách bylo auto konečně v pondělí ráno odtahováno, ale než se tak stalo, stalo se středem pozornosti – alespoň v centru města a online.

“Domníval jsem se, že někdo spěchá do jednoho ze obchodů,” řekl Jack McColgan, kuchař z Pizza Mondo. “Ale zřejmě tady celý víkend bylo a viděl jsem ho při příchodu a celý víkend si nad tím šklebil.”

V jednu chvíli ho někdo pomaloval černým sprejem s nápisem: “Pěkné parkování.”

“To je pro mě příšerné,” řekla Briana Lattanzi, vedoucí estetička z Bend Beauty Skin Spa. “Jsem původem z Portlandu a jak všichni víme – Portlandané, jsme na tohle zvyklí. A je to pro mě trochu smutné, protože Bend, Oregon je tak rozvíjející se komunita. Nemyslím si, že ten člověk se ráno zbudí a řekne si: ‘Oh, je to skvělé!'”

Jistěže si to nebude myslet, a příběh je z této perspektivy vůbec nevtipný. Byl spojen s řidičem, který jel po opačném směru během řízení pod vlivem alkoholu.

V sobotu brzy ráno si na Wall Street policisté všimli někoho, kdo jel po směru na opačnou stranu, uvedla mluvčí bendu, Sheila Miller.

“Když jsme započali dopravní kontrolu, člověk zastavil mimo jízdní pruh a zaparkoval na parkovacích místech na Wall Street,” uvedla Millerová. “Tento osobu byla následně zadržena pod podezřením z jízdy v opilosti a měla alkoholickou krevní hodnotu .25 BAC (obsah alkoholu v krvi), což je více než třikrát povolená hranice .08.”

Podezřelý řidič z údajného řízení pod vlivem alkoholu strávil víkend ve vězení a auto zůstalo na místě.

“Máme politiku odtahování vozidel,” vysvětlila Millerová. “Obecně se díváme, zda je vozidlo nebezpečí. Toto konkrétní vozidlo, ikdyž bylo zaparkováno trochu bláznivě, bylo zaparkováno na parkovacích stáních a podle našich důstojníků nebylo považováno za nebezpečí, které bylo třeba odtáhnout.”

Jakmile ho město v pondělí ráno odstranilo, parkovací místa, která zabralo, byla klasicky zaplněna a tajemství se vytratilo.

Časté otázky (FAQ) na základě hlavních témat a informací uvedených v článku:

1. Proč zůstalo auto na Wall Street v Bendu zaparkované celý víkend?
– Auto zůstalo zaparkované celý víkend, protože řidič byl zadržen a uvězněn za řízení pod vlivem alkoholu.

2. Proč se lidé divili, jak dlouho to bude trvat, než bude auto odstraněno?
– Lidé se divili, protože auto bylo zaparkované na neobvyklém místě a trvalo několik dní, než bylo odstraněno.

3. Kdo pomaloval auto sprejem?
– Někdo pomaloval auto černým sprejem s nápisem “Pěkné parkování”.

4. Proč je tento příběh smutný pro vedoucí estetičku?
– Vedoucí estetička považuje tento příběh za smutný, protože je zvyklá na podobné situace v Portlandu a doufala, že Bend je lepší komunita.

5. Jaká byla alkoholická krevní hodnota podezřelého řidiče?
– Alkoholická krevní hodnota podezřelého řidiče byla .25 BAC, což je více než třikrát povolená hranice.

Definice klíčových termínů/jargonu:
– BAC: hodnota obsahu alkoholu v krvi (blood alcohol concentration).
– Vandalové: lidé, kteří ničí nebo poškozují vlastnictví jiných lidí.

Sugerované související odkazy na hlavní domény (ne podstránky) ve formátu název odkazu, ale pouze pokud jste si jisti, že URL je 100% platná, nepřidávejte odkazy typu example.com. Upravit delší URL => použijte pouze odkazy na hlavní doménu, ne podstránky.
ktvz.com – Bend, Oregon News, Weather, Sports