Řidič ukradeného tahače otrávil vozidla během detence v rychlostním provozu

(Bílý dub, MD) – Policisté zatkli osobu, která údajně ukradla tahač státního týmu pro záchranné akce a srazil několik aut během pronásledování trvajícího téměř hodinu v pátečním večeru, ukázalo video. Policejní sbor státu Maryland uvedl, že policisté z baráže College Park byli kolem 17:15 hodin kontaktováni ohledně hlášení o odcizení tahače státní správy dálnice Maryland. Mluvčí SHA Shantee Felix řekl agentuře Associated Press textovou zprávou, že řidič tahače reagoval na výzvu o pomoc na místě, kde Capital Beltway se stýká s dálnicí Interstate 95. Původní řidič nebyl zraněn.

Živý letecký záznam z dceřiné televizní stanice WBAL-TV, WRC-TV, ukázal, jak tahač projíždí parkovišti a přes travnaté plochy a rušné ulice v okrese Prince George’s a Montgomery. Video ukázalo, jak řidič prorazil barikádu policejních vozidel a srazil několik aut na své cestě. V jednom okamžiku tahač odjel z parkoviště kancelářského komplexu a projel travnatou oblastí, kde se vybavení na zádech tahače zachytilo vedení napájecích sítí.

Během pronásledování tahač narazil do vozidel na Route 29, dokonce se při jízdě proti směru provozu dostal do protisměru. Policie okresu Montgomery uvedla, že její důstojníci začali pomáhat policistům, když tahač dorazil do Bílého dubu. Video ukázalo, jak tahač zahnul a skončil v lese vedle parku Burnt Mills v bloku 10700 na ulici Columbia Pike, kde se v 18:30 hodin zasekl.

Video ukázalo, jak řidič zůstal v tahači, zatímco se k němu blížili policisté. Důstojníci obklíčili tahač s vypětím všech sil a použili své obušky k roztříštění oken řidiče a spolujezdce, aby mohli otevřít dveře a vytáhnout řidiče ven. Policie okresu Montgomery uvedla, že řidič byl zatčen a odvezen do nemocnice s neohrožujícími zraněními. Zatím není známo, zda lidé přítomní ve vozidlech, která tahač srazil, utrpěli nějaká zranění.

Časté dotazy

1. Kdo byl zatčen za údajnou krádež tahače státního týmu pro záchranné akce a sražení několika aut?
– Zatčena byla osoba, která údajně ukradla tahač státního týmu pro záchranné akce a srazil několik aut.

2. Kdy a kde se incident odehrál?
– Incident se odehrál v pátečním večeru. Přesné datum není uvedeno. Odehrál se v blízkosti místa, kde se Capital Beltway stýká s dálnicí Interstate 95.

3. Kolik času trvalo pronásledování?
– Pronásledování trvalo téměř hodinu.

4. Co ukázalo video?
– Video ukázalo, jak tahač projíždí parkovišti, travnaté plochy a rušné ulice v okrese Prince George’s a Montgomery. Tahač prorazil barikádu policejních vozidel a srazil několik aut na své cestě.

5. Jak incident skončil?
– Tahač skončil zaseknutý v lese vedle parku Burnt Mills v bloku 10700 na ulici Columbia Pike.

6. Co se dělo poté, co tahač zůstal zaseklý?
– Policisté obklíčili tahač a použili obušky k roztříštění oken řidiče a spolujezdce. Poté byl řidič zatčen a odvezen do nemocnice s neohrožujícími zraněními.

Definice

– Tahač státního týmu pro záchranné akce: Tahač používaný pro potřeby záchranných akcí.

Doporučené související odkazy
wbaltv.com: Odkaz na dceřinou televizní stanici WBAL-TV, která poskytla živý letecký záznam incidentu.
nbcwashington.com: Odkaz na dceřinou televizní stanici WRC-TV, která také poskytla živý letecký záznam incidentu.