Skvělé jízdní vozy a oživlé dívčí skupinky – Paráda na Mardi Gras

V pátek 9. února 2024 se v centru Aliceville konala Paráda skvělých oldtimerů a univerzitních rozverných skupinek jako součást oslav Mardi Gras. Tuto sobotu v 10:00 hodin odstartuje Dětská Mardi Gras Parade, která bude následovat stejnou trasu jako páteční průvod. Trasa začíná na ulicích 10th a Murray, pokračuje levotočivě na ulici 5th, poté zabočí pravostranně na ulici Jackson a opět pravostranně na ulici 3rd. Průvod končí na ulicích 3rd a St. James.

Toto je vysoce očekávaná událost, která roku co rok shromažďuje tisíce lidí ze všech koutů města. Již od počátku se těší zájmu obyvatelé Aliceville, kteří rádi přijdou obdivovat tyto krásné historické vozidla a nadchnout se rozvernými tanečnicemi.

Na rozdíl od pátečního průvodu bude sobotní paráda dětem přizpůsobena. Vzhledem k tomu, že sobota je tradičně dětským dnem, slibuje tato událost nezapomenutelné zážitky a radost pro všechny malé i velké. Rodiny si tento den rády rezervují v kalendáři a těší se na neuvěřitelnou atmosféru, kterou tato slavnost přináší.

Takže pokud jste v okolí, nechte se unést radostí dětí a zapojte se do této veselé akce. Ukažte svou podporu těm, kteří se odváží zúčastnit se průvodu a vytvořit zářivou atmosféru. Neměli byste toto vzrušení a zábavu propásnout!

Časté otázky (FAQ) – Paráda skvělých oldtimerů a univerzitních rozverných skupinek

1. Kdy se konala Paráda skvělých oldtimerů a univerzitních rozverných skupinek?
– Tato událost se konala v pátek 9. února 2024.

2. Jaká událost bude následovat po pátečním průvodu?
– Dětská Mardi Gras Parade odstartuje tuto sobotu v 10:00 hodin, bude následovat stejnou trasu jako páteční průvod.

3. Jaká je trasa průvodu?
– Trasa začíná na ulicích 10th a Murray, pokračuje levotočivě na ulici 5th, poté zabočí pravostranně na ulici Jackson a opět pravostranně na ulici 3rd. Průvod končí na ulicích 3rd a St. James.

4. Pro koho je sobotní paráda přizpůsobena?
– Sobotní paráda je přizpůsobena dětem.

5. Proč je sobota tradičně dětským dnem?
– Sobota je tradičně považována za dětský den, a proto slibuje tato událost nezapomenutelné zážitky a radost pro všechny malé i velké.

Související odkazy:
aliceville-mardigrasparade.com – Oficiální webová stránka Mardi Gras Parade v Aliceville.