Toyota představuje novou iniciativu doručování pro bezpečnou dopravu vozidel zákazníků na místa doručení

Toyota India se chystá zlepšit svůj zážitek z nákupu automobilů v Indii novou iniciativou doručování vozidel. Jmenuje se “Úžasné řešení dodávky nových vozidel” a zajišťuje bezpečnou přepravu aut z parkovišť na místa doručení pomocí nákladních automobilů s plošinou. Zde jsou všechny podrobnosti. Hlavním cílem této iniciativy je zjednodušit proces doručování vozidel bez nutnosti, aby personál prodejny řídil nová auta do prodejních míst nebo na místa doručení. To zajišťuje, že vozidla dorazí k zákazníkům bezpečně a efektivně. Navíc Toyota neúčtuje žádný příplatek, pokud se rozhodnete využít tuto službu. Toyota tuto službu zpočátku nabídne prostřednictvím 130 prodejen ve 26 státech. Další výhodou je, že během přepravy budou vozidla pojištěna pojišťovnami pro dodatečnou ochranu. Výrobce vozidel také uvádí, že díky této iniciativě se nová vozidla dostanou do prodejen bezpečně, i v oblastech venkova a polo-urbanismu, kde poslední míle logistika představuje výzvu.

Toto je opravdu užitečné pro ty zákazníky, kteří si přejí převzít svá vozidla s minimálním nájezdem na tachometru a bez toho, aby je před nimi někdo další řídil. Komentující tohoto je pan Sabari Manohar, viceprezident prodeje, servisu a prodeje ojetých vozů u společnosti Toyota Kirloskar Motors (TKM), zdůraznil závazek společnosti vůči zákazníkům. Také zdůraznil, že iniciativa “Úžasné řešení dodávky nových vozidel” ilustruje závazek TKM k vynikajícímu servisu a inovacím. Aktuální portfólio vozidel Toyota v Indii zahrnuje modely Glanza, Rumion, Urban Cruiser Hyryder, Innova Crysta, Innova Hycross, Hilux, Fortuner, Camry, Vellfire a Land Cruiser. Můžete navštívit naši stránku značky Toyota, abyste se dozvěděli více o jednotlivých modelech.

Časté otázky (FAQ)

1. Jaká je hlavní iniciativa společnosti Toyota India pro zlepšení zážitku z nákupu automobilů?
Společnost Toyota India představila iniciativu “Úžasné řešení dodávky nových vozidel”, která zajišťuje bezpečné doručení vozidel pomocí nákladních automobilů s plošinou.

2. Jak funguje tato iniciativa?
Nová vozidla jsou přepravována z parkoviště na místo doručení pomocí nákladního automobilu s plošinou. Cílem je zjednodušit proces doručování vozidel a zajistit jejich bezpečné a efektivní doručení zákazníkům.

3. Kde je tato iniciativa dostupná?
Toyota tuto službu zpočátku nabízí prostřednictvím 130 prodejen ve 26 státech indie.

4. Stojí tato služba nějaký příplatek?
Ne, Toyota neúčtuje žádný příplatek za využití této služby doručování vozidel.

5. Jsou vozidla pojištěna během přepravy?
Ano, vozidla jsou pojištěna pojišťovnami pro dodatečnou ochranu během přepravy.

6. Pro koho je tato iniciativa užitečná?
Tato iniciativa je užitečná pro zákazníky, kteří si přejí převzít svá vozidla s minimálním nájezdem na tachometru a bez toho, aby je před nimi někdo další řídil.

7. Kdo vyjádřil závazek společnosti Toyota India vůči zákazníkům?
Pan Sabari Manohar, viceprezident prodeje, servisu a prodeje ojetých vozů u společnosti Toyota Kirloskar Motors, vyjádřil závazek společnosti vůči zákazníkům.

8. Jaké modely vozidel Toyota jsou k dispozici v Indii?
Aktuální portfólio vozidel Toyota v Indii zahrnuje modely Glanza, Rumion, Urban Cruiser Hyryder, Innova Crysta, Innova Hycross, Hilux, Fortuner, Camry, Vellfire a Land Cruiser.

9. Kde mohu najít více informací o jednotlivých modelech Toyota?
Více informací o jednotlivých modelech Toyota naleznete na oficiální webové stránce značky Toyota.