Tragédie stála cestu jednomu z nejvěrnějších fanoušků Taylor Swift život

Jedenáctnáctiletá Mieka Pokarier a její mladší sestra Freya se spolu se svou matkou Kim Litchfield chystaly na Taylor Swift koncert v Melbourne, Austrálii, když jejich automobil narazil do nákladního vozu. Nehoda se stala nedaleko města Dubbo v Novém Jižním Walesu. Bohužel, Mieka na místě zemřela a Freya utrpěla vážná zranění včetně poranění mozku, zlomené nohy a poškozené pánevní kosti. Freya byla převezena do nemocnice v Sydney, kde je stále v kritickém stavu.

Matka dívek utrpěla pouze lehká zranění a byla také převezena do nemocnice v Dubbo. Řidič nákladního vozu byl rovněž převezen do nemocnice, ale jeho stav je stabilní.

Mieka a Freya byly velkými fanoušky Taylor Swift a měly lístky na koncerty v Melbourne a Sydney. Jejich kmotra Karleigh Fox založila sbírku prostřednictvím GoFundMe, která již dosáhla přes 25 000 dolarů. Peníze by měly pomoci rodině v této obtížné době.

Na sociálních sítích Fox vyjádřila vděčnost nemocničnímu personálu, přátelům a dárcům, kteří přispěli do sbírky. Momentálně se snaží poskytnout všemožnou podporu matce dívek, která je zatím sama v Dubbo.

Taylor Swift vystoupila v Melbourne před 96 000 fanoušky na vyprodaném koncertě na Melbourne Cricket Ground. Mladá zpěvačka má ještě před sebou několik dalších koncertů v Melbourne i Sydney.

Tato tragédie přichází pouhé tři měsíce poté, co fanoušek při Taylor Swift koncertu v Brazílii zemřel na úpal. Swift sdílela na sociálních sítích osobní kondolenční zprávu, ve které vyjádřila svůj smutek nad ztrátou fanouška.

Je těžké si představit, jak bolestivou zkušeností to musí být pro rodinu zemřelé dívky. Doufáme, že se Freya brzy zotaví a že se rodina dokáže vyrovnat s touto strašnou ztrátou.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Co se stalo s Miekou a Freyou?
Mieka a Freya měly autonehodu nedaleko města Dubbo v Novém Jižním Walesu, když se chystaly na Taylor Swift koncert v Melbourne, Austrálii. Mieka na místě zemřela a Freya utrpěla vážná zranění včetně poranění mozku, zlomené nohy a poškozené pánevní kosti. Freya je stále v kritickém stavu.

2. Jaké zranění utrpěla matka dívek?
Matka dívek utrpěla pouze lehká zranění a byla převezena do nemocnice v Dubbo.

3. Jaké zranění utrpěl řidič nákladního vozu?
Řidič nákladního vozu byl také převezen do nemocnice, ale jeho stav je stabilní.

4. Jak mohu pomoci rodině?
Kmotra dívek založila sbírku prostřednictvím GoFundMe, na které můžete přispět finančním darem. Sbírka již dosáhla přes 25 000 dolarů.

5. Kde se konalo koncert Taylor Swift v Melbourne?
Koncert se konal na Melbourne Cricket Ground před 96 000 fanoušky.

6. Jaké další koncerty Taylor Swift se konaly v Melbourne a Sydney?
Taylor Swift má ještě před sebou další koncerty v Melbourne i Sydney.

7. Co se stalo na Taylor Swift koncertu v Brazílii?
Při Taylor Swift koncertu v Brazílii zemřel fanoušek na úpal. Swift vyjádřila svůj smutek nad touto ztrátou.

Definice klíčových pojmů:
– Autonehoda: Nehoda, při které dochází ke střetu dvou automobilech.
– Poranění mozku: Zranění mozku způsobené nárazem nebo otřesem hlavy, které může mít vážné následky na funkce mozku.
– Pánevní kosti: Kosti umístěné v pánevní oblasti, které jsou důležité pro udržení stability těla.
– GoFundMe: Online platforma pro crowdfunding, která umožňuje lidem získávat finanční sbírky na různé účely.

Související odkazy:
Taylor Swift (https://www.taylorswift.com/): Oficiální stránka zpěvačky Taylor Swift.
GoFundMe (https://www.gofundme.com/): Oficiální stránka platformy GoFundMe, kde je možné najít různé sbírky a přispět finančním darem.