Crisóforo Osorio-Gonzalez, 36 let, vzal dva potenciální zákazníky na zkoušku jízdy, která začala 10. února v 21st Auto Sales v Rockfordu, ale nevrátil se, podle KGET 17.

Gonzalez, manažer ve vozovém parku, byl nalezen zastřelený v temeni hlavy ve stylu popravy v čtvrti Little Village v Chicagu, uvedl Cook County coroner.

Policie později zjistila, že auto, které použil při zkoušce jízdy, bylo opuštěno v Chicagu.

Crisóforo Osorio-Gonzalez byl nalezen mrtvý asi 90 mil od svého prodejního místa, poté, co vzal dva klienty na zkoušku jízdy. KGET 17

Tělo Gonzaleze bylo nalezeno den poté, co zmizel v čtvrti Little Village v Chicagu. KGET 17

“Neusnul jsem dobře. Mám za zády všechny tyhle lidi, kteří mi volají každý den. Takže chci jen spravedlnost. Všichni chceme spravedlnost. Rodiny. Všichni chceme spravedlnost,” řekl majitel představitele médiím.

“Byl péčující člověk, staral se o lidi. Vždyť prodává auta. Nezáleží na tom, zda se mu to líbí. Vždy byl šťastný, šťastný člověk, jednal s zákazníky tak, jako by je znal 20 nebo 25 let,” dodal majitel.

Policie zatím neprovedla žádná zatčení.

Rodina Gonzaleze požadovala odpovědi po záhadném vraždění.

Prodejce aut byl zastřelen ve stylu popravy zezadu. KGET 17

“Normálně, kdyby odešel, vždy by někomu řekl. Řekl by: hej, budu tady. Pokud bych potřeboval, abys pro mě přišel, nebo kdyby se něco stalo, jsem tady,” uvedla jeho sestra Araceli Osorio pro média.

Osorio prozradila, že ona a její rodina se již obávali toho nejhoršího poté, co se dozvěděli, že její bratr zmizel, což se potvrdilo poté, co policie objevila tělo jejího bratra, ale okamžitě ho nerozpoznala.

“Naše mysl okamžitě pomyslela, že by to mohl být on,” řekla Osorio. “Pak jsme začali volat do Chicaga a na policejní oddělení, abychom zjistili, zda by existoval způsob, jak by nám mohli říci, zda je to on. Jestli by nám mohli pomoci ho identifikovat,” uvedla Osorio.

Rockfordská policie v prosinci sdílela, že počet násilných trestných činů se od roku 2022 do roku 2023 snížil o 20% a počet střelby klesl o dalších 32%.

Rodina Gonzaleze uvedla, že věděli, že se něco děje, protože s nimi večer v den jeho zmizení nekomunikoval, což obvykle nedělá. KGET 17

Přesto je násilná trestná činnost v Rockfordu stále jedna z nejvyšších v zemi, podle Zprávy o kriminalitě v amerických městech za rok 2023.

V dubnu 2023 byli texasští teenagerové Luis Gutierrez a Cristian Saucedo zatčeni poté, co údajně zastřelili 55letého Khudhaira Hamdana během zkoušky jízdy.

Hamdan chtěl prodat příbuznému auto a domluvil si s teenagery na Facebookovém tržišti, uvedl NBC Dallas-Fort Worth.

Často kladené otázky (FAQ) založené na hlavních tématech a informacích prezentovaných v článku:

1. Kdo byl Crisóforo Osorio-Gonzalez?
Crisóforo Osorio-Gonzalez byl 36letý manažer vozového parku.

2. Co se stalo s ním?
Osorio-Gonzalez vzal dva potenciální zákazníky na zkoušku jízdy a nevrátil se. Později byl nalezen zastřelený v čtvrti Little Village v Chicagu.

3. Kde bylo jeho tělo nalezeno?
Tělo Gonzaleze bylo nalezeno v čtvrti Little Village v Chicagu.

4. Bylo provedeno nějaké zatčení?
Policii dosud neprovedla žádná zatčení.

5. Co řekla rodina Gonzaleze?
Rodina Gonzaleze požadovala odpovědi po záhadném vraždění. Sestra Gonzaleze uvedla, že se již obávali toho nejhoršího poté, co se dozvěděli o jeho zmizení.

6. Jaké jsou statistiky násilné trestné činnosti v Rockfordu?
Rockfordská policie sdílela, že počet násilných trestných činů se od roku 2022 do roku 2023 snížil o 20% a počet střelby klesl o dalších 32%. Nicméně, násilná trestná činnost v Rockfordu stále zůstává jednou z nejvyšších v zemi.

7. Jakou roli sehráli texasští teenagerové v podobné situaci?
V dubnu 2023 byli texasští teenagerové zatčeni poté, co údajně zastřelili Khudhaira Hamdana během zkoušky jízdy. Hamdan chtěl prodat auto svému příbuznému a domluvil se s teenagery na Facebookovém tržišti.

Klíčové termíny nebo odborný jazyk ve článku:

– Zkouška jízdy (test drive)
– Coroner (soudní lékař)
– Poprava (execution)
– Opuštěno (abandoned)
– Identifikovat (identify)

Navržené související odkazy:

1. KGET 17
2. Oficiální web města Rockford
3. Oficiální web města Chicago
4. NBC Dallas-Fort Worth