Zeekr plánuje doručit 230 000 vozidel v roce 2024

Společnost Zeekr, která je součástí skupiny Geely Holding Group, má ambiciózní cíl doručit 230 000 vozidel v roce 2024. Tato zpráva přichází v době, kdy náklady na fosilní paliva neustále rostou a udržitelnost se stává stále důležitější.

Zeekr, která byla založena v roce 2021, již úspěšně vstoupila na trh v Číně a nyní se zaměřuje na expanzi do mezinárodních trhů. Společnost plánuje vstoupit do celkem šesti evropských zemí do konce roku 2024 a do roku 2025 očekává, že bude přítomna ve více než osmi zemích.

Geely Auto, které je strategickým partnerem Zeekr, využije své pozice na trhu a pomůže rychleji zavést vozidla Zeekr na mexický trh. Podle dohody podepsané mezi oběma společnostmi Geely Auto plánuje nakupovat vozidla a náhradní díly od Zeekr do prodeje v Mexiku.

Latinskoameričtí spotřebitelé jsou stále více oddáni ekologicky šetrným vozidlům. Země jako Kolumbie, Chile a Mexiko si klade za cíl zvýšit podíl elektrických vozidel na svých trzích a vytvořit tak čistší a udržitelnější dopravní systém.

Společnost Geely Auto věří, že Latinská Amerika se stane významným trhem pro nová energeticky úsporná vozidla. Rychlý vstup na mexický trh poskytne Geely Auto cennou příležitost k získání počátečního průchodu do regionu. Spolupráce s značkou Zeekr bude mít strategický význam a získané zkušenosti povedou k budoucí expanzi do dalších zemí v Latinské Americe.

Společnost Zeekr má velké ambice a doufá, že v roce 2024 doručí 230 000 vozidel, což je dvojnásobek oproti roku 2023. S rostoucím zájmem o ekologičtější dopravu a neustále se zvyšujícími náklady na fosilní paliva by tato ambiciózní cílová čísla mohla být dosažena.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Kdo je společnost Zeekr a jaké jsou její cíle?
Společnost Zeekr je součástí skupiny Geely Holding Group. Má ambiciózní cíl doručit 230 000 vozidel v roce 2024. Společnost byla založena v roce 2021 a již úspěšně vstoupila na trh v Číně. Nyní se zaměřuje na expanzi do mezinárodních trhů.

2. Kam plánuje společnost Zeekr expandovat?
Společnost plánuje vstoupit do šesti evropských zemí do konce roku 2024 a do roku 2025 očekává, že bude přítomna ve více než osmi zemích.

3. Jaký je význam partnerství se společností Geely Auto?
Geely Auto je strategickým partnerem společnosti Zeekr. Využije svou pozici na trhu a pomůže rychleji zavést vozidla Zeekr na mexický trh. Obě společnosti podepsaly dohodu, podle které bude Geely Auto nakupovat vozidla a náhradní díly od Zeekr pro prodej v Mexiku.

4. Proč je Latinská Amerika důležitým trhem pro nová energeticky úsporná vozidla?
Latinskoameričtí spotřebitelé si stále více cení ekologicky šetrných vozidel. Země jako Kolumbie, Chile a Mexiko si klade za cíl zvýšit podíl elektrických vozidel na svých trzích a vytvořit tak čistší a udržitelnější dopravní systém.

5. Proč je vstup na mexický trh důležitý pro společnost Geely Auto?
Společnost Geely Auto věří, že Latinská Amerika se stane významným trhem pro nová energeticky úsporná vozidla. Rychlý vstup na mexický trh poskytne Geely Auto cennou příležitost k získání počátečního průchodu do regionu. Spolupráce se značkou Zeekr bude mít strategický význam a získané zkušenosti povedou k budoucí expanzi do dalších zemí v Latinské Americe.

Související odkazy:
Oficiální webová stránka společnosti Zeekr
Oficiální webová stránka společnosti Geely Auto